Реєстраційні послуги з реєстрації, перереєстрації та ліквідації ФОП, ТОВ та інших юридичних осіб у м. Буринь

 
Повний спектр реєстраційних послуг

Юридична компанія "Реєстрація-Буринь" надає повний спектр реєстраційних послуг, пов'язаних із державною реєстрацією товариств з обмеженою відповідальністю та фізичних осіб - підприємців у м. Буринь.

Наші послуги з реєстрації у Бурині та районі (посилання):

Реєстрація ТОВ

Юридична адреса

Реєстрація ФОП

Реєстрація змін

Ліквідація ТОВ та закриття ФОП

Продаж ТОВ з ПДВ

Оформлення ПДВ

Оформлення єдиного податку

Реєстрація ТОВ у Бурині

Юридична компанія "Реєстрація-Буринь" надає послуги з реєстрації у м. Буринь товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

Якщо вам потрібно відкрити у Бурині бізнес у формі товариства з обмеженою відповідальністю, ЮК "Реєстрація-Буринь" швидко та професійно надасть Вам відповідні послуги.

Спеціалісти нашої компанії проконсультують вас з будь-яких питань, що виникнуть у вас перед реєстрацією ТОВ, а саме: перевірять унікальність найменування вашого ТОВ, яке ви плануєте зареєструвати у м. Буринь, нададуть допомогу під час визначення розміру статутного капіталу та видів діяльності товариства, тощо, а також підготують усі документи, необхідні для реєстрації ТОВ у Бурині.

У разі необхідності, ЮК "Реєстрація-Буринь" надасть вам юридичну адресу у м. Буринь, за якою ви зможете зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю.

Також наша компанія, зареєструвавши ваше ТОВ у м. Буринь, за вашим замовленням оформить для нового ТОВ статус платника ПДВ чи платника єдиного податку.

Юридична адреса у Бурині

Юридична компанія "Реєстрація-Буринь" надає у Бурині юридичну адресу для реєстрації місцезнаходження вашого ТОВ чи іншої юридичної особи.

Ми пропонуємо юридичну адресу у м. Буринь з повноцінним поштовим сервісом, тобто, усі листи, що будуть надсилатися вашому підприємству, будуть одразу ж передаватися вам.

Крім того, у вас буде офіційний договір оренди приміщення, який буде підтверджувати факт знаходження вашого бізнесу саме за цією адресою у м. Буринь.

Реєстрація ФОП у м. Буринь

Юридична компанія "Реєстрація-Буринь" надає послуги з реєстрації у м. Буринь та всій Сумській області фізичних осіб - підприємців (ФОП).

Якщо вам потрібно відкрити у Бурині бізнес і зареєструвати фізичну особу - підприємця, юридична компанія "Реєстрація-Буринь" швидко та професійно надасть Вам відповідні послуги.

Ми проконсультуємо вас з будь-яких питань, що виникнуть у вас перед реєстрацією підприємця, а саме: надамо допомогу під час визначення видів діяльності ФОП, вибору системи оподаткування, групи єдиного податку тощо, а також підготуємо усі документи, що необхідні для реєстрації ФОП у Бурині.

Також наша компанія, зареєструвавши вашу підприємницьку діяльність у м. Буринь, за вашим замовленням оформить для нового підприємця статус платника єдиного податку.

Реєстрація змін по юридичним особам та ФОП у Бурині

Юридична компанія "Реєстрація-Буринь" надає послуги з державної реєстрації змін стосовно ТОВ, інших юридичних осіб чи ФОП у м. Буринь.

Якщо вам потрібно зареєструвати в Бурині зміни по вашій юридичній особі, як то:
- зміна адреси;
- зміна найменування;
- зміна директора (зміна керівника);
- зміна видів діяльності;
- зміна засновників (учасників);
- зміна засобів зв'язку, тощо,
наша компанія допоможе вам у цьому. Ми складемо необхідні документи та проведемо перереєстрацію у м. Буринь.

Також, якщо вам необхідно зареєструвати в Бурині зміни по фізичній особі-підприємцю:
- зміна адреси;
- зміна прізвища;
- зміна видів діяльності;
- зміна засобів зв'язку, тощо,
наша компанія допоможе вам у цьому. Ми складемо необхідні документи для змін по ФОП та проведемо цю перереєстрацію.

Ліквідація ТОВ та закриття ФОП у м. Буринь

Юридична компанія "Реєстрація-Буринь" надає послуги з ліквідації ТОВ та припинення діяльності ФОП, що зареєстровані у м. Буринь.

Процедури з ліквідації товариств з обмеженою відповідальністю та з припинення фізичних осіб-підприємців у Бурині ми проводимо швидко та якісно.

Продаж ТОВ з ПДВ у м. Буринь

Юридична компанія "Реєстрація-Буринь" постійно продає у м. Буринь товариства з обмеженою відповідальністю, що зареєстровані як платники податку на додану вартість.

Товариства з обмеженою відповідальністю - платники ПДВ, які ми пропонуємо до продажу у м. Буринь не мають заборгованостей та не зареєстровані за адресами масової реєстрації.

Оформлення ПДВ у м. Буринь

Юридична компанія "Реєстрація-Буринь" реєструє для юридичних осіб та підприємців статус платника ПДВ.

Ми зареєструємо ваше ТОВ чи іншу юридичну особу або вашого підприємця платником податку на додану вартість. Наші спеціалісти самі підготують необхідні документи та подадуть їх до податкового органу в Бурині, а після реєстрації - отримають витяг з реєстру платників ПДВ.

Оформлення єдиного податку у м. Буринь

Юридична компанія "Реєстрація-Буринь" реєструє для юридичних осіб та підприємців статус платника єдиного податку.

Ми зареєструємо ваше ТОВ чи іншу юридичну особу або вашого підприємця платником єдиного податку. Також для фізичних осіб - підприємців ми допоможемо перейти на іншу групу єдиного податку. Наші спеціалісти самі підготують необхідні документи та подадуть їх до податкового органу в Бурині, а після реєстрації - отримають витяг з реєстру платників єдиного податку.

Наші телефони з питань реєстраційних послуг в Бурині: (095) 73-009-74 чи (067) 872-02-41.