Реєстраційні послуги з реєстрації, перереєстрації та ліквідації ФОП, ТОВ та інших юридичних осіб у м. Конотоп

 
Повний спектр реєстраційних послуг

Юридична компанія "Реєстрація-Конотоп" надає повний спектр реєстраційних послуг, пов'язаних із державною реєстрацією товариств з обмеженою відповідальністю та фізичних осіб - підприємців у м. Конотоп.

Наші послуги з реєстрації у Конотопі та районі (посилання):

Реєстрація ТОВ

Юридична адреса

Реєстрація ФОП

Реєстрація змін

Ліквідація ТОВ та закриття ФОП

Продаж ТОВ з ПДВ

Оформлення ПДВ

Оформлення єдиного податку

Реєстрація ТОВ у Конотопі

Юридична компанія "Реєстрація-Конотоп" надає послуги з реєстрації у м. Конотоп товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

Якщо вам потрібно відкрити у Конотопі бізнес у формі товариства з обмеженою відповідальністю, ЮК "Реєстрація-Конотоп" швидко та професійно надасть Вам відповідні послуги.

Спеціалісти нашої компанії проконсультують вас з будь-яких питань, що виникнуть у вас перед реєстрацією ТОВ, а саме: перевірять унікальність найменування вашого ТОВ, яке ви плануєте зареєструвати у м. Конотоп, нададуть допомогу під час визначення розміру статутного капіталу та видів діяльності товариства, тощо, а також підготують усі документи, необхідні для реєстрації ТОВ у Конотопі.

У разі необхідності, ЮК "Реєстрація-Конотоп" надасть вам юридичну адресу у м. Конотоп, за якою ви зможете зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю.

Також наша компанія, зареєструвавши ваше ТОВ у м. Конотоп, за вашим замовленням оформить для нового ТОВ статус платника ПДВ чи платника єдиного податку.

Юридична адреса у Конотопі

Юридична компанія "Реєстрація-Конотоп" надає у Конотопі юридичну адресу для реєстрації місцезнаходження вашого ТОВ чи іншої юридичної особи.

Ми пропонуємо юридичну адресу у м. Конотоп з повноцінним поштовим сервісом, тобто, усі листи, що будуть надсилатися вашому підприємству, будуть одразу ж передаватися вам.

Крім того, у вас буде офіційний договір оренди приміщення, який буде підтверджувати факт знаходження вашого бізнесу саме за цією адресою у м. Конотоп.

Реєстрація ФОП у м. Конотоп

Юридична компанія "Реєстрація-Конотоп" надає послуги з реєстрації у м. Конотоп та всій Сумській області фізичних осіб - підприємців (ФОП).

Якщо вам потрібно відкрити у Конотопі бізнес і зареєструвати фізичну особу - підприємця, юридична компанія "Реєстрація-Конотоп" швидко та професійно надасть Вам відповідні послуги.

Ми проконсультуємо вас з будь-яких питань, що виникнуть у вас перед реєстрацією підприємця, а саме: надамо допомогу під час визначення видів діяльності ФОП, вибору системи оподаткування, групи єдиного податку тощо, а також підготуємо усі документи, що необхідні для реєстрації ФОП у Конотопі.

Також наша компанія, зареєструвавши вашу підприємницьку діяльність у м. Конотоп, за вашим замовленням оформить для нового підприємця статус платника єдиного податку.

Реєстрація змін по юридичним особам та ФОП у Конотопі

Юридична компанія "Реєстрація-Конотоп" надає послуги з державної реєстрації змін стосовно ТОВ, інших юридичних осіб чи ФОП у м. Конотоп.

Якщо вам потрібно зареєструвати в Конотопі зміни по вашій юридичній особі, як то:
- зміна адреси;
- зміна найменування;
- зміна директора (зміна керівника);
- зміна видів діяльності;
- зміна засновників (учасників);
- зміна засобів зв'язку, тощо,
наша компанія допоможе вам у цьому. Ми складемо необхідні документи та проведемо перереєстрацію у м. Конотоп.

Також, якщо вам необхідно зареєструвати в Конотопі зміни по фізичній особі-підприємцю:
- зміна адреси;
- зміна прізвища;
- зміна видів діяльності;
- зміна засобів зв'язку, тощо,
наша компанія допоможе вам у цьому. Ми складемо необхідні документи для змін по ФОП та проведемо цю перереєстрацію.

Ліквідація ТОВ та закриття ФОП у м. Конотоп

Юридична компанія "Реєстрація-Конотоп" надає послуги з ліквідації ТОВ та припинення діяльності ФОП, що зареєстровані у м. Конотоп.

Процедури з ліквідації товариств з обмеженою відповідальністю та з припинення фізичних осіб-підприємців у Конотопі ми проводимо швидко та якісно.

Продаж ТОВ з ПДВ у м. Конотоп

Юридична компанія "Реєстрація-Конотоп" постійно продає у м. Конотоп товариства з обмеженою відповідальністю, що зареєстровані як платники податку на додану вартість.

Товариства з обмеженою відповідальністю - платники ПДВ, які ми пропонуємо до продажу у м. Конотоп не мають заборгованостей та не зареєстровані за адресами масової реєстрації.

Оформлення ПДВ у м. Конотоп

Юридична компанія "Реєстрація-Конотоп" реєструє для юридичних осіб та підприємців статус платника ПДВ.

Ми зареєструємо ваше ТОВ чи іншу юридичну особу або вашого підприємця платником податку на додану вартість. Наші спеціалісти самі підготують необхідні документи та подадуть їх до податкового органу в Конотопі, а після реєстрації - отримають витяг з реєстру платників ПДВ.

Оформлення єдиного податку у м. Конотоп

Юридична компанія "Реєстрація-Конотоп" реєструє для юридичних осіб та підприємців статус платника єдиного податку.

Ми зареєструємо ваше ТОВ чи іншу юридичну особу або вашого підприємця платником єдиного податку. Також для фізичних осіб - підприємців ми допоможемо перейти на іншу групу єдиного податку. Наші спеціалісти самі підготують необхідні документи та подадуть їх до податкового органу в Конотопі, а після реєстрації - отримають витяг з реєстру платників єдиного податку.

Наші телефони з питань реєстраційних послуг в Конотопі: (095) 73-009-74 чи (067) 872-02-41.