Реєстраційні послуги з реєстрації, перереєстрації та ліквідації ФОП, ТОВ та інших юридичних осіб у м. Лебедин

 
Повний спектр реєстраційних послуг

Юридична компанія "Реєстрація-Лебедин" надає повний спектр реєстраційних послуг, пов'язаних із державною реєстрацією товариств з обмеженою відповідальністю та фізичних осіб - підприємців у м. Лебедин.

Наші послуги з реєстрації у Лебедині та районі (посилання):

Реєстрація ТОВ

Юридична адреса

Реєстрація ФОП

Реєстрація змін

Ліквідація ТОВ та закриття ФОП

Продаж ТОВ з ПДВ

Оформлення ПДВ

Оформлення єдиного податку

Реєстрація ТОВ у Лебедині

Юридична компанія "Реєстрація-Лебедин" надає послуги з реєстрації у м. Лебедин товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

Якщо вам потрібно відкрити у Лебедині бізнес у формі товариства з обмеженою відповідальністю, ЮК "Реєстрація-Лебедин" швидко та професійно надасть Вам відповідні послуги.

Спеціалісти нашої компанії проконсультують вас з будь-яких питань, що виникнуть у вас перед реєстрацією ТОВ, а саме: перевірять унікальність найменування вашого ТОВ, яке ви плануєте зареєструвати у м. Лебедин, нададуть допомогу під час визначення розміру статутного капіталу та видів діяльності товариства, тощо, а також підготують усі документи, необхідні для реєстрації ТОВ у Лебедині.

У разі необхідності, ЮК "Реєстрація-Лебедин" надасть вам юридичну адресу у м. Лебедин, за якою ви зможете зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю.

Також наша компанія, зареєструвавши ваше ТОВ у м. Лебедин, за вашим замовленням оформить для нового ТОВ статус платника ПДВ чи платника єдиного податку.

Юридична адреса у Лебедині

Юридична компанія "Реєстрація-Лебедин" надає у Лебедині юридичну адресу для реєстрації місцезнаходження вашого ТОВ чи іншої юридичної особи.

Ми пропонуємо юридичну адресу у м. Лебедин з повноцінним поштовим сервісом, тобто, усі листи, що будуть надсилатися вашому підприємству, будуть одразу ж передаватися вам.

Крім того, у вас буде офіційний договір оренди приміщення, який буде підтверджувати факт знаходження вашого бізнесу саме за цією адресою у м. Лебедин.

Реєстрація ФОП у м. Лебедин

Юридична компанія "Реєстрація-Лебедин" надає послуги з реєстрації у м. Лебедин та всій Сумській області фізичних осіб - підприємців (ФОП).

Якщо вам потрібно відкрити у Лебедині бізнес і зареєструвати фізичну особу - підприємця, юридична компанія "Реєстрація-Лебедин" швидко та професійно надасть Вам відповідні послуги.

Ми проконсультуємо вас з будь-яких питань, що виникнуть у вас перед реєстрацією підприємця, а саме: надамо допомогу під час визначення видів діяльності ФОП, вибору системи оподаткування, групи єдиного податку тощо, а також підготуємо усі документи, що необхідні для реєстрації ФОП у Лебедині.

Також наша компанія, зареєструвавши вашу підприємницьку діяльність у м. Лебедин, за вашим замовленням оформить для нового підприємця статус платника єдиного податку.

Реєстрація змін по юридичним особам та ФОП у Лебедині

Юридична компанія "Реєстрація-Лебедин" надає послуги з державної реєстрації змін стосовно ТОВ, інших юридичних осіб чи ФОП у м. Лебедин.

Якщо вам потрібно зареєструвати в Лебедині зміни по вашій юридичній особі, як то:
- зміна адреси;
- зміна найменування;
- зміна директора (зміна керівника);
- зміна видів діяльності;
- зміна засновників (учасників);
- зміна засобів зв'язку, тощо,
наша компанія допоможе вам у цьому. Ми складемо необхідні документи та проведемо перереєстрацію у м. Лебедин.

Також, якщо вам необхідно зареєструвати в Лебедині зміни по фізичній особі-підприємцю:
- зміна адреси;
- зміна прізвища;
- зміна видів діяльності;
- зміна засобів зв'язку, тощо,
наша компанія допоможе вам у цьому. Ми складемо необхідні документи для змін по ФОП та проведемо цю перереєстрацію.

Ліквідація ТОВ та закриття ФОП у м. Лебедин

Юридична компанія "Реєстрація-Лебедин" надає послуги з ліквідації ТОВ та припинення діяльності ФОП, що зареєстровані у м. Лебедин.

Процедури з ліквідації товариств з обмеженою відповідальністю та з припинення фізичних осіб-підприємців у Лебедині ми проводимо швидко та якісно.

Продаж ТОВ з ПДВ у м. Лебедин

Юридична компанія "Реєстрація-Лебедин" постійно продає у м. Лебедин товариства з обмеженою відповідальністю, що зареєстровані як платники податку на додану вартість.

Товариства з обмеженою відповідальністю - платники ПДВ, які ми пропонуємо до продажу у м. Лебедин не мають заборгованостей та не зареєстровані за адресами масової реєстрації.

Оформлення ПДВ у м. Лебедин

Юридична компанія "Реєстрація-Лебедин" реєструє для юридичних осіб та підприємців статус платника ПДВ.

Ми зареєструємо ваше ТОВ чи іншу юридичну особу або вашого підприємця платником податку на додану вартість. Наші спеціалісти самі підготують необхідні документи та подадуть їх до податкового органу в Лебедині, а після реєстрації - отримають витяг з реєстру платників ПДВ.

Оформлення єдиного податку у м. Лебедин

Юридична компанія "Реєстрація-Лебедин" реєструє для юридичних осіб та підприємців статус платника єдиного податку.

Ми зареєструємо ваше ТОВ чи іншу юридичну особу або вашого підприємця платником єдиного податку. Також для фізичних осіб - підприємців ми допоможемо перейти на іншу групу єдиного податку. Наші спеціалісти самі підготують необхідні документи та подадуть їх до податкового органу в Лебедині, а після реєстрації - отримають витяг з реєстру платників єдиного податку.

Наші телефони з питань реєстраційних послуг в Лебедині: (095) 73-009-74 чи (067) 872-02-41.