Реєстраційні послуги з реєстрації, перереєстрації та ліквідації ФОП, ТОВ та інших юридичних осіб у м. Путивль

 
Повний спектр реєстраційних послуг

Юридична компанія "Реєстрація-Путивль" надає повний спектр реєстраційних послуг, пов'язаних із державною реєстрацією товариств з обмеженою відповідальністю та фізичних осіб - підприємців у м. Путивль.

Наші послуги з реєстрації у Путивлі та районі (посилання):

Реєстрація ТОВ

Юридична адреса

Реєстрація ФОП

Реєстрація змін

Ліквідація ТОВ та закриття ФОП

Продаж ТОВ з ПДВ

Оформлення ПДВ

Оформлення єдиного податку

Реєстрація ТОВ у Путивлі

Юридична компанія "Реєстрація-Путивль" надає послуги з реєстрації у м. Путивль товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

Якщо вам потрібно відкрити у Путивлі бізнес у формі товариства з обмеженою відповідальністю, ЮК "Реєстрація-Путивль" швидко та професійно надасть Вам відповідні послуги.

Спеціалісти нашої компанії проконсультують вас з будь-яких питань, що виникнуть у вас перед реєстрацією ТОВ, а саме: перевірять унікальність найменування вашого ТОВ, яке ви плануєте зареєструвати у м. Путивль, нададуть допомогу під час визначення розміру статутного капіталу та видів діяльності товариства, тощо, а також підготують усі документи, необхідні для реєстрації ТОВ у Путивлі.

У разі необхідності, ЮК "Реєстрація-Путивль" надасть вам юридичну адресу у м. Путивль, за якою ви зможете зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю.

Також наша компанія, зареєструвавши ваше ТОВ у м. Путивль, за вашим замовленням оформить для нового ТОВ статус платника ПДВ чи платника єдиного податку.

Юридична адреса у Путивлі

Юридична компанія "Реєстрація-Путивль" надає у Путивлі юридичну адресу для реєстрації місцезнаходження вашого ТОВ чи іншої юридичної особи.

Ми пропонуємо юридичну адресу у м. Путивль з повноцінним поштовим сервісом, тобто, усі листи, що будуть надсилатися вашому підприємству, будуть одразу ж передаватися вам.

Крім того, у вас буде офіційний договір оренди приміщення, який буде підтверджувати факт знаходження вашого бізнесу саме за цією адресою у м. Путивль.

Реєстрація ФОП у м. Путивль

Юридична компанія "Реєстрація-Путивль" надає послуги з реєстрації у м. Путивль та всій Сумській області фізичних осіб - підприємців (ФОП).

Якщо вам потрібно відкрити у Путивлі бізнес і зареєструвати фізичну особу - підприємця, юридична компанія "Реєстрація-Путивль" швидко та професійно надасть Вам відповідні послуги.

Ми проконсультуємо вас з будь-яких питань, що виникнуть у вас перед реєстрацією підприємця, а саме: надамо допомогу під час визначення видів діяльності ФОП, вибору системи оподаткування, групи єдиного податку тощо, а також підготуємо усі документи, що необхідні для реєстрації ФОП у Путивлі.

Також наша компанія, зареєструвавши вашу підприємницьку діяльність у м. Путивль, за вашим замовленням оформить для нового підприємця статус платника єдиного податку.

Реєстрація змін по юридичним особам та ФОП у Путивлі

Юридична компанія "Реєстрація-Путивль" надає послуги з державної реєстрації змін стосовно ТОВ, інших юридичних осіб чи ФОП у м. Путивль.

Якщо вам потрібно зареєструвати в Путивлі зміни по вашій юридичній особі, як то:
- зміна адреси;
- зміна найменування;
- зміна директора (зміна керівника);
- зміна видів діяльності;
- зміна засновників (учасників);
- зміна засобів зв'язку, тощо,
наша компанія допоможе вам у цьому. Ми складемо необхідні документи та проведемо перереєстрацію у м. Путивль.

Також, якщо вам необхідно зареєструвати в Путивлі зміни по фізичній особі-підприємцю:
- зміна адреси;
- зміна прізвища;
- зміна видів діяльності;
- зміна засобів зв'язку, тощо,
наша компанія допоможе вам у цьому. Ми складемо необхідні документи для змін по ФОП та проведемо цю перереєстрацію.

Ліквідація ТОВ та закриття ФОП у м. Путивль

Юридична компанія "Реєстрація-Путивль" надає послуги з ліквідації ТОВ та припинення діяльності ФОП, що зареєстровані у м. Путивль.

Процедури з ліквідації товариств з обмеженою відповідальністю та з припинення фізичних осіб-підприємців у Путивлі ми проводимо швидко та якісно.

Продаж ТОВ з ПДВ у м. Путивль

Юридична компанія "Реєстрація-Путивль" постійно продає у м. Путивль товариства з обмеженою відповідальністю, що зареєстровані як платники податку на додану вартість.

Товариства з обмеженою відповідальністю - платники ПДВ, які ми пропонуємо до продажу у м. Путивль не мають заборгованостей та не зареєстровані за адресами масової реєстрації.

Оформлення ПДВ у м. Путивль

Юридична компанія "Реєстрація-Путивль" реєструє для юридичних осіб та підприємців статус платника ПДВ.

Ми зареєструємо ваше ТОВ чи іншу юридичну особу або вашого підприємця платником податку на додану вартість. Наші спеціалісти самі підготують необхідні документи та подадуть їх до податкового органу в Путивлі, а після реєстрації - отримають витяг з реєстру платників ПДВ.

Оформлення єдиного податку у м. Путивль

Юридична компанія "Реєстрація-Путивль" реєструє для юридичних осіб та підприємців статус платника єдиного податку.

Ми зареєструємо ваше ТОВ чи іншу юридичну особу або вашого підприємця платником єдиного податку. Також для фізичних осіб - підприємців ми допоможемо перейти на іншу групу єдиного податку. Наші спеціалісти самі підготують необхідні документи та подадуть їх до податкового органу в Путивлі, а після реєстрації - отримають витяг з реєстру платників єдиного податку.

Наші телефони з питань реєстраційних послуг в Путивлі: (095) 73-009-74 чи (067) 872-02-41.