Реєстраційні послуги з реєстрації, перереєстрації та ліквідації ФОП, ТОВ та інших юридичних осіб у м. Ромни

 
Повний спектр реєстраційних послуг

Юридична компанія "Реєстрація-Ромни" надає повний спектр реєстраційних послуг, пов'язаних із державною реєстрацією товариств з обмеженою відповідальністю та фізичних осіб - підприємців у м. Ромни.

Наші послуги з реєстрації у Ромнах та районі (посилання):

Реєстрація ТОВ

Юридична адреса

Реєстрація ФОП

Реєстрація змін

Ліквідація ТОВ та закриття ФОП

Продаж ТОВ з ПДВ

Оформлення ПДВ

Оформлення єдиного податку

Реєстрація ТОВ у Ромнах

Юридична компанія "Реєстрація-Ромни" надає послуги з реєстрації у м. Ромни товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

Якщо вам потрібно відкрити у Ромнах бізнес у формі товариства з обмеженою відповідальністю, ЮК "Реєстрація-Ромни" швидко та професійно надасть Вам відповідні послуги.

Спеціалісти нашої компанії проконсультують вас з будь-яких питань, що виникнуть у вас перед реєстрацією ТОВ, а саме: перевірять унікальність найменування вашого ТОВ, яке ви плануєте зареєструвати у м. Ромни, нададуть допомогу під час визначення розміру статутного капіталу та видів діяльності товариства, тощо, а також підготують усі документи, необхідні для реєстрації ТОВ у Ромнах.

У разі необхідності, ЮК "Реєстрація-Ромни" надасть вам юридичну адресу у м. Ромни, за якою ви зможете зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю.

Також наша компанія, зареєструвавши ваше ТОВ у м. Ромни, за вашим замовленням оформить для нового ТОВ статус платника ПДВ чи платника єдиного податку.

Юридична адреса у Ромнах

Юридична компанія "Реєстрація-Ромни" надає у Ромнах юридичну адресу для реєстрації місцезнаходження вашого ТОВ чи іншої юридичної особи.

Ми пропонуємо юридичну адресу у м. Ромни з повноцінним поштовим сервісом, тобто, усі листи, що будуть надсилатися вашому підприємству, будуть одразу ж передаватися вам.

Крім того, у вас буде офіційний договір оренди приміщення, який буде підтверджувати факт знаходження вашого бізнесу саме за цією адресою у м. Ромни.

Реєстрація ФОП у м. Ромни

Юридична компанія "Реєстрація-Ромни" надає послуги з реєстрації у м. Ромни та всій Сумській області фізичних осіб - підприємців (ФОП).

Якщо вам потрібно відкрити у Ромнах бізнес і зареєструвати фізичну особу - підприємця, юридична компанія "Реєстрація-Ромни" швидко та професійно надасть Вам відповідні послуги.

Ми проконсультуємо вас з будь-яких питань, що виникнуть у вас перед реєстрацією підприємця, а саме: надамо допомогу під час визначення видів діяльності ФОП, вибору системи оподаткування, групи єдиного податку тощо, а також підготуємо усі документи, що необхідні для реєстрації ФОП у Ромнах.

Також наша компанія, зареєструвавши вашу підприємницьку діяльність у м. Ромни, за вашим замовленням оформить для нового підприємця статус платника єдиного податку.

Реєстрація змін по юридичним особам та ФОП у Ромнах

Юридична компанія "Реєстрація-Ромни" надає послуги з державної реєстрації змін стосовно ТОВ, інших юридичних осіб чи ФОП у м. Ромни.

Якщо вам потрібно зареєструвати в Ромнах зміни по вашій юридичній особі, як то:
- зміна адреси;
- зміна найменування;
- зміна директора (зміна керівника);
- зміна видів діяльності;
- зміна засновників (учасників);
- зміна засобів зв'язку, тощо,
наша компанія допоможе вам у цьому. Ми складемо необхідні документи та проведемо перереєстрацію у м. Ромни.

Також, якщо вам необхідно зареєструвати в Ромнах зміни по фізичній особі-підприємцю:
- зміна адреси;
- зміна прізвища;
- зміна видів діяльності;
- зміна засобів зв'язку, тощо,
наша компанія допоможе вам у цьому. Ми складемо необхідні документи для змін по ФОП та проведемо цю перереєстрацію.

Ліквідація ТОВ та закриття ФОП у м. Ромни

Юридична компанія "Реєстрація-Ромни" надає послуги з ліквідації ТОВ та припинення діяльності ФОП, що зареєстровані у м. Ромни.

Процедури з ліквідації товариств з обмеженою відповідальністю та з припинення фізичних осіб-підприємців у Ромнах ми проводимо швидко та якісно.

Продаж ТОВ з ПДВ у м. Ромни

Юридична компанія "Реєстрація-Ромни" постійно продає у м. Ромни товариства з обмеженою відповідальністю, що зареєстровані як платники податку на додану вартість.

Товариства з обмеженою відповідальністю - платники ПДВ, які ми пропонуємо до продажу у м. Ромни не мають заборгованостей та не зареєстровані за адресами масової реєстрації.

Оформлення ПДВ у м. Ромни

Юридична компанія "Реєстрація-Ромни" реєструє для юридичних осіб та підприємців статус платника ПДВ.

Ми зареєструємо ваше ТОВ чи іншу юридичну особу або вашого підприємця платником податку на додану вартість. Наші спеціалісти самі підготують необхідні документи та подадуть їх до податкового органу в Ромнах, а після реєстрації - отримають витяг з реєстру платників ПДВ.

Оформлення єдиного податку у м. Ромни

Юридична компанія "Реєстрація-Ромни" реєструє для юридичних осіб та підприємців статус платника єдиного податку.

Ми зареєструємо ваше ТОВ чи іншу юридичну особу або вашого підприємця платником єдиного податку. Також для фізичних осіб - підприємців ми допоможемо перейти на іншу групу єдиного податку. Наші спеціалісти самі підготують необхідні документи та подадуть їх до податкового органу в Ромнах, а після реєстрації - отримають витяг з реєстру платників єдиного податку.

Наші телефони з питань реєстраційних послуг в Ромнах: (095) 73-009-74 чи (067) 872-02-41.