Реєстраційні послуги з реєстрації, перереєстрації та ліквідації ФОП, ТОВ та інших юридичних осіб у м. Шостка

 
Повний спектр реєстраційних послуг

Юридична компанія "Реєстрація-Шостка" надає повний спектр реєстраційних послуг, пов'язаних із державною реєстрацією товариств з обмеженою відповідальністю та фізичних осіб - підприємців у м. Шостка.

Наші послуги з реєстрації у Шостці та районі (посилання):

Реєстрація ТОВ

Юридична адреса

Реєстрація ФОП

Реєстрація змін

Ліквідація ТОВ та закриття ФОП

Продаж ТОВ з ПДВ

Оформлення ПДВ

Оформлення єдиного податку

Реєстрація ТОВ у Шостці

Юридична компанія "Реєстрація-Шостка" надає послуги з реєстрації у м. Шостка товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

Якщо вам потрібно відкрити у Шостці бізнес у формі товариства з обмеженою відповідальністю, ЮК "Реєстрація-Шостка" швидко та професійно надасть Вам відповідні послуги.

Спеціалісти нашої компанії проконсультують вас з будь-яких питань, що виникнуть у вас перед реєстрацією ТОВ, а саме: перевірять унікальність найменування вашого ТОВ, яке ви плануєте зареєструвати у м. Шостка, нададуть допомогу під час визначення розміру статутного капіталу та видів діяльності товариства, тощо, а також підготують усі документи, необхідні для реєстрації ТОВ у Шостці.

У разі необхідності, ЮК "Реєстрація-Шостка" надасть вам юридичну адресу у м. Шостка, за якою ви зможете зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю.

Також наша компанія, зареєструвавши ваше ТОВ у м. Шостка, за вашим замовленням оформить для нового ТОВ статус платника ПДВ чи платника єдиного податку.

Юридична адреса у Шостці

Юридична компанія "Реєстрація-Шостка" надає у Шостці юридичну адресу для реєстрації місцезнаходження вашого ТОВ чи іншої юридичної особи.

Ми пропонуємо юридичну адресу у м. Шостка з повноцінним поштовим сервісом, тобто, усі листи, що будуть надсилатися вашому підприємству, будуть одразу ж передаватися вам.

Крім того, у вас буде офіційний договір оренди приміщення, який буде підтверджувати факт знаходження вашого бізнесу саме за цією адресою у м. Шостка.

Реєстрація ФОП у м. Шостка

Юридична компанія "Реєстрація-Шостка" надає послуги з реєстрації у м. Шостка та всій Сумській області фізичних осіб - підприємців (ФОП).

Якщо вам потрібно відкрити у Шостці бізнес і зареєструвати фізичну особу - підприємця, юридична компанія "Реєстрація-Шостка" швидко та професійно надасть Вам відповідні послуги.

Ми проконсультуємо вас з будь-яких питань, що виникнуть у вас перед реєстрацією підприємця, а саме: надамо допомогу під час визначення видів діяльності ФОП, вибору системи оподаткування, групи єдиного податку тощо, а також підготуємо усі документи, що необхідні для реєстрації ФОП у Шостці.

Також наша компанія, зареєструвавши вашу підприємницьку діяльність у м. Шостка, за вашим замовленням оформить для нового підприємця статус платника єдиного податку.

Реєстрація змін по юридичним особам та ФОП у Шостці

Юридична компанія "Реєстрація-Шостка" надає послуги з державної реєстрації змін стосовно ТОВ, інших юридичних осіб чи ФОП у м. Шостка.

Якщо вам потрібно зареєструвати в Шостці зміни по вашій юридичній особі, як то:
- зміна адреси;
- зміна найменування;
- зміна директора (зміна керівника);
- зміна видів діяльності;
- зміна засновників (учасників);
- зміна засобів зв'язку, тощо,
наша компанія допоможе вам у цьому. Ми складемо необхідні документи та проведемо перереєстрацію у м. Шостка.

Також, якщо вам необхідно зареєструвати в Шостці зміни по фізичній особі-підприємцю:
- зміна адреси;
- зміна прізвища;
- зміна видів діяльності;
- зміна засобів зв'язку, тощо,
наша компанія допоможе вам у цьому. Ми складемо необхідні документи для змін по ФОП та проведемо цю перереєстрацію.

Ліквідація ТОВ та закриття ФОП у м. Шостка

Юридична компанія "Реєстрація-Шостка" надає послуги з ліквідації ТОВ та припинення діяльності ФОП, що зареєстровані у м. Шостка.

Процедури з ліквідації товариств з обмеженою відповідальністю та з припинення фізичних осіб-підприємців у Шостці ми проводимо швидко та якісно.

Продаж ТОВ з ПДВ у м. Шостка

Юридична компанія "Реєстрація-Шостка" постійно продає у м. Шостка товариства з обмеженою відповідальністю, що зареєстровані як платники податку на додану вартість.

Товариства з обмеженою відповідальністю - платники ПДВ, які ми пропонуємо до продажу у м. Шостка не мають заборгованостей та не зареєстровані за адресами масової реєстрації.

Оформлення ПДВ у м. Шостка

Юридична компанія "Реєстрація-Шостка" реєструє для юридичних осіб та підприємців статус платника ПДВ.

Ми зареєструємо ваше ТОВ чи іншу юридичну особу або вашого підприємця платником податку на додану вартість. Наші спеціалісти самі підготують необхідні документи та подадуть їх до податкового органу в Шостці, а після реєстрації - отримають витяг з реєстру платників ПДВ.

Оформлення єдиного податку у м. Шостка

Юридична компанія "Реєстрація-Шостка" реєструє для юридичних осіб та підприємців статус платника єдиного податку.

Ми зареєструємо ваше ТОВ чи іншу юридичну особу або вашого підприємця платником єдиного податку. Також для фізичних осіб - підприємців ми допоможемо перейти на іншу групу єдиного податку. Наші спеціалісти самі підготують необхідні документи та подадуть їх до податкового органу в Шостці, а після реєстрації - отримають витяг з реєстру платників єдиного податку.

Наші телефони з питань реєстраційних послуг в Шостці: (095) 73-009-74 чи (067) 872-02-41.