Реєстраційні послуги з реєстрації, перереєстрації та ліквідації ФОП, ТОВ та інших юридичних осіб у м. Тростянець

 
Повний спектр реєстраційних послуг

Юридична компанія "Реєстрація-Тростянець" надає повний спектр реєстраційних послуг, пов'язаних із державною реєстрацією товариств з обмеженою відповідальністю та фізичних осіб - підприємців у м. Тростянець.

Наші послуги з реєстрації у Тростянці та районі (посилання):

Реєстрація ТОВ

Юридична адреса

Реєстрація ФОП

Реєстрація змін

Ліквідація ТОВ та закриття ФОП

Продаж ТОВ з ПДВ

Оформлення ПДВ

Оформлення єдиного податку

Реєстрація ТОВ у Тростянці

Юридична компанія "Реєстрація-Тростянець" надає послуги з реєстрації у м. Тростянець товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

Якщо вам потрібно відкрити у Тростянці бізнес у формі товариства з обмеженою відповідальністю, ЮК "Реєстрація-Тростянець" швидко та професійно надасть Вам відповідні послуги.

Спеціалісти нашої компанії проконсультують вас з будь-яких питань, що виникнуть у вас перед реєстрацією ТОВ, а саме: перевірять унікальність найменування вашого ТОВ, яке ви плануєте зареєструвати у м. Тростянець, нададуть допомогу під час визначення розміру статутного капіталу та видів діяльності товариства, тощо, а також підготують усі документи, необхідні для реєстрації ТОВ у Тростянці.

У разі необхідності, ЮК "Реєстрація-Тростянець" надасть вам юридичну адресу у м. Тростянець, за якою ви зможете зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю.

Також наша компанія, зареєструвавши ваше ТОВ у м. Тростянець, за вашим замовленням оформить для нового ТОВ статус платника ПДВ чи платника єдиного податку.

Юридична адреса у Тростянці

Юридична компанія "Реєстрація-Тростянець" надає у Тростянці юридичну адресу для реєстрації місцезнаходження вашого ТОВ чи іншої юридичної особи.

Ми пропонуємо юридичну адресу у м. Тростянець з повноцінним поштовим сервісом, тобто, усі листи, що будуть надсилатися вашому підприємству, будуть одразу ж передаватися вам.

Крім того, у вас буде офіційний договір оренди приміщення, який буде підтверджувати факт знаходження вашого бізнесу саме за цією адресою у м. Тростянець.

Реєстрація ФОП у м. Тростянець

Юридична компанія "Реєстрація-Тростянець" надає послуги з реєстрації у м. Тростянець та всій Сумській області фізичних осіб - підприємців (ФОП).

Якщо вам потрібно відкрити у Тростянці бізнес і зареєструвати фізичну особу - підприємця, юридична компанія "Реєстрація-Тростянець" швидко та професійно надасть Вам відповідні послуги.

Ми проконсультуємо вас з будь-яких питань, що виникнуть у вас перед реєстрацією підприємця, а саме: надамо допомогу під час визначення видів діяльності ФОП, вибору системи оподаткування, групи єдиного податку тощо, а також підготуємо усі документи, що необхідні для реєстрації ФОП у Тростянці.

Також наша компанія, зареєструвавши вашу підприємницьку діяльність у м. Тростянець, за вашим замовленням оформить для нового підприємця статус платника єдиного податку.

Реєстрація змін по юридичним особам та ФОП у Тростянці

Юридична компанія "Реєстрація-Тростянець" надає послуги з державної реєстрації змін стосовно ТОВ, інших юридичних осіб чи ФОП у м. Тростянець.

Якщо вам потрібно зареєструвати в Тростянці зміни по вашій юридичній особі, як то:
- зміна адреси;
- зміна найменування;
- зміна директора (зміна керівника);
- зміна видів діяльності;
- зміна засновників (учасників);
- зміна засобів зв'язку, тощо,
наша компанія допоможе вам у цьому. Ми складемо необхідні документи та проведемо перереєстрацію у м. Тростянець.

Також, якщо вам необхідно зареєструвати в Тростянці зміни по фізичній особі-підприємцю:
- зміна адреси;
- зміна прізвища;
- зміна видів діяльності;
- зміна засобів зв'язку, тощо,
наша компанія допоможе вам у цьому. Ми складемо необхідні документи для змін по ФОП та проведемо цю перереєстрацію.

Ліквідація ТОВ та закриття ФОП у м. Тростянець

Юридична компанія "Реєстрація-Тростянець" надає послуги з ліквідації ТОВ та припинення діяльності ФОП, що зареєстровані у м. Тростянець.

Процедури з ліквідації товариств з обмеженою відповідальністю та з припинення фізичних осіб-підприємців у Тростянці ми проводимо швидко та якісно.

Продаж ТОВ з ПДВ у м. Тростянець

Юридична компанія "Реєстрація-Тростянець" постійно продає у м. Тростянець товариства з обмеженою відповідальністю, що зареєстровані як платники податку на додану вартість.

Товариства з обмеженою відповідальністю - платники ПДВ, які ми пропонуємо до продажу у м. Тростянець не мають заборгованостей та не зареєстровані за адресами масової реєстрації.

Оформлення ПДВ у м. Тростянець

Юридична компанія "Реєстрація-Тростянець" реєструє для юридичних осіб та підприємців статус платника ПДВ.

Ми зареєструємо ваше ТОВ чи іншу юридичну особу або вашого підприємця платником податку на додану вартість. Наші спеціалісти самі підготують необхідні документи та подадуть їх до податкового органу в Тростянці, а після реєстрації - отримають витяг з реєстру платників ПДВ.

Оформлення єдиного податку у м. Тростянець

Юридична компанія "Реєстрація-Тростянець" реєструє для юридичних осіб та підприємців статус платника єдиного податку.

Ми зареєструємо ваше ТОВ чи іншу юридичну особу або вашого підприємця платником єдиного податку. Також для фізичних осіб - підприємців ми допоможемо перейти на іншу групу єдиного податку. Наші спеціалісти самі підготують необхідні документи та подадуть їх до податкового органу в Тростянці, а після реєстрації - отримають витяг з реєстру платників єдиного податку.

Наші телефони з питань реєстраційних послуг в Тростянці: (095) 73-009-74 чи (067) 872-02-41.